کد خبر:2396
پ

دستگیری اعضای باند سرقت لوازم خودرو در البرز

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در نقاط مختلف البرز، رسیدگی به موضوع در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان البرز افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در نقاط مختلف البرز، رسیدگی به موضوع در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند سارقان در قالب گروه های دو و سه نفره به وسیله شاه کلید و پیچ گوشتی درب خودروها را باز کرده و اقدام به سرقت لوازم آن می کنند.

وی اذعان کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی یکی از اعضای این باند سرقت شدند و با زیرنظر گرفتن وی مشخص شد نامبرده با تشکیل یک باند سه نفره که دو نفر از آن ها مرد و یک نفر زن بود، اقدام به سرقت خودروهای شهروندان در نقاط مختلف استان می کنند.

محمدیان اظهار کرد: با زیر نظر قرار دادن تمام متهمان هر سه نفر آن ها با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند. اعضای این باند به ۲۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقدار زیادی لوازم داخل خودروی سرقتی از قبیل باند، ضبط و محتویات داخل صندوق خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه ۶ میلیارد ریال برآورد شده است، مطرح کرد: شهروندان از پارک کردن خودروی خود در اماکن خلوت و مستعد برای سرقت خودداری کرده و برای پیشگیری از سرقت خودروی خود آن را به لوازم بازدارنده سرقت مجهز کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری