کد خبر:4093
پ

دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی در کرج

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر کرج، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام تحقیقات پلیسی، هویت سارق که دارای سوابق متعدد کیفری […]

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر کرج، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام تحقیقات پلیسی، هویت سارق که دارای سوابق متعدد کیفری بود شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه وی دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در مواجهه با اسناد و مدارک موجود به چهار فقره سرقت از اماکن خصوصی و رستوران های کرج با همدستی چهار نفر دیگر اعتراف کرد. با پیگیری مأموران، همدستان متهم نیز در چند عملیات جداگانه دستگیر و مقادیر زیادی اموال سرقتی از مخفیگاه آن ها کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان با تأکید بر رعایت روز افزون هشدارهای پلیسی از سوی شهروندان به منظور پیشگیری از وقوع سرقت های مختلف در سطح جامعه مطرح کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته ارزش اموال سرقتی ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری