کد خبر:3831
پ

دستبند پلیس بر دستان فرد اوباش در کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی دریافت چند خبر مبنی بر شرارت و برهم زدن نظم عمومی توسط فردی شرور در منطقه مهرشهر کرج، دستگیری وی در دستورکار کلانتری ۲۲ مهرشهر قرار گرفت. وی افزود: ماموران با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی دریافت چند خبر مبنی بر شرارت و برهم زدن نظم عمومی توسط فردی شرور در منطقه مهرشهر کرج، دستگیری وی در دستورکار کلانتری ۲۲ مهرشهر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای متهم در یکی از روستاهای اطراف کرج شدند و در نیمه های شب در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. در بازرسی از مخفیگاه متهم تعدادی سلاح سرد و یک قبضه سلاح کمری کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان ضمن هشدار به اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی تصریح کرد: در رابطه با امنیت شهروندان، پلیس با هیچ کس تعارف ندارد و اگر کسی با نادیده گرفتن قانون قصد برهم زدن نظم عمومی را داشته باشد به شدت با او برخورد می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری