کد خبر:4042
پ

دستبند پلیس بر دستان دو تن از اراذل و اوباش اسلام آباد کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر شرارت های متعدد دو نفر از اراذل و اوباش منطقه اسلام آباد کرج، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت. وی با بیان اینکه متهمان به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر شرارت های متعدد دو نفر از اراذل و اوباش منطقه اسلام آباد کرج، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهمان به دلیل شرارت های انجام شده تحت تعقیب مراجع قضائی قرار داشتند، افزود: ماموران با تلاش های شبانه روزی و انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان شدند و با تحت نظر قرار دادن آن ها در یک عملیات غافلگیرانه نامبردگان را در حین تردد دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

معظمی گودرزی با بیان اینکه اینکه در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی سلاح سرد و لوازم ممنوعه کشف شد، با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی اظهار کرد: امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است و هر کسی به هر نحوی قصد داشته باشد این امنیت را مختل کند، قانون به شدت با وی برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری