کد خبر:3310
پ

دادستانی البرز رأفتی با رسانه های غیرقانونی ندارد/متخلفان رسانه ای معرفی می شوند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج پیش از ظهر امروز در ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه اکنون زمان تضعیف روحیه عمومی و مسئولان نیست، گفت: طی دستوری از پلیس فتای استان البرز خواسته شده که با رصد فضای مجازی و اطلاع رسانی، موارد تخلف […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج پیش از ظهر امروز در ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه اکنون زمان تضعیف روحیه عمومی و مسئولان نیست، گفت: طی دستوری از پلیس فتای استان البرز خواسته شده که با رصد فضای مجازی و اطلاع رسانی، موارد تخلف را اعلام کند.

دادستان عمومی و انقلاب کرج اذعان کرد: تاکنون دادستانی شیوه تذکر و امر به معروف را در خصوص متخلفان فضای مجازی و اطلاع رسانی در پیش گرفته بود اما از این پس قصد داریم بدون هیچ رأفتی با آن ها برخورد قانونی داشته باشیم. هر رسانه متخلفی به هر شخص یا مرجعی که وصل باشد برای ما فرقی ندارد، حتی با حامیان آن ها نیز در چهارچوب قانون برخورد و به مردم اعلام می شود.

وی با بیان اینکه تاکنون پرونده هایی نیز از تخلفات رسانه ای تشکیل شده است، اظهار کرد: به زودی نتیجه بررسی این پرونده ها نیز اعلام می شود. این افراد که در فضای مجازی مدام مشغول تضعیف روحیه عمومی و مسئولان در این برهه حساس هستند، کنار گود ایستاده اند و ادعای دلسوزی مردم را دارند؛ چرا خود به مردم خدمتی ارائه نمی دهند؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری