کد خبر:3591
پ

خدمات تأمین اجتماعی البرز برای جلوگیری از تجمع بیمه شدگان در شعب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، مرتضی سلامی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز از بیمه شدگان این سازمان درخواست کرد جهت صدور دفترچه و فیش پرداخت حق بیمه به صورت تلفنی با کارگزاری های این اداره تماس برقرار کنند. وی افزود: با عنایت به تأکید مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، مرتضی سلامی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز از بیمه شدگان این سازمان درخواست کرد جهت صدور دفترچه و فیش پرداخت حق بیمه به صورت تلفنی با کارگزاری های این اداره تماس برقرار کنند.

وی افزود: با عنایت به تأکید مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر ارائه خدمات غیرحضوری و با توجه به شرایط فعلی و خطر شیوع ویروس کرونا به منظور جلوگیری از ازدحام ارباب رجوع و پیشگیری از ابتلا، مقرر شد خدمات صدور دفترچه درمان و فیش پرداخت حق بیمه از طریق شماره تلفن های شعب کارگزاری های تأمین اجتماعی استان البرز ارائه شود.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز بیان کرد: متقاضیان می توانند با تماس تلفنی با مراکز کارگزاری های نزدیک به محل سکونت یا کار خود تقاضای صدور دفترچه یا فیش پرداخت حق بیمه کنند و به درخواست آنان (دفترچه درمان – فیش ) از طریق پیک به آدرس متقاضی ارسال می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری