کد خبر:4338
پ

حمایت از استعدادهای برتر در مسابقه اینترنتی «دست های مهربان»

علیرضا رحیمی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقات اینترنتی دست های مهربان و لیوان چینی به منظور افزایش جذابیت اوقات فراغت گفت: مسابقه استعدادیابی دست های مهربان در راستای حمایت از استعدادهای برتر در زمینه های مختلف برگزار […]

علیرضا رحیمی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقات اینترنتی دست های مهربان و لیوان چینی به منظور افزایش جذابیت اوقات فراغت گفت: مسابقه استعدادیابی دست های مهربان در راستای حمایت از استعدادهای برتر در زمینه های مختلف برگزار می شود.

وی مطرح کرد: علاقمندان به شرکت در مسابقه دست های مهربان می توانند استعدادهای خود در زمینه های ورزشی، علمی، اختراعات، مذهبی، آشپزی، خوانندگی و نوازندگی، خلاقیت های فردی و خانوادگی جالب در منزل و طرح های مدنظرشان را به دبیرخانه ارسال کنند.

رحیمی مهلت ارسال آثار را تا ۲۰ اردیبهشت ماه اعلام و مطرح کرد: به نفرات برگزیده این مسابقه جوایز ارزنده ای از جمله دوچرخه، نیم ست نقره، دستگاه بازی ایکس باکس، هفت عدد کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی و ۱۰ عدد کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی اهدا خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: بازی مفرح لیوان چینی نیز نوعی ورزش است که به گسترش مهارت و عملکرد هر دو سوی بدن فرد کمک می کند و سطح کارایی سمت راست مغر را که مرکز هوشیاری، تمرکز و خلاقیت فردی است افزایش می دهد.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقه در دو گروه دختران و پسران عنوان کرد: دختران و پسران علاقمند در چهار رده سنی زیر هفت سال، هفت تا ۱۰ سال، ۱۰ تا ۱۳ سال و ۱۳ سال به بالا می توانند در این مسابقه با یکدیگر به رقابت بپردازند.

رحیمی در خصوص قوانین و مقررات بازی لیوان چینی بیان کرد: راست دست ها با دست راست و چپ دست ها با دست چپ بازی را آغاز می کنند و هنگام چیدن دست ها نباید به حالت ضربدر در بیایند. مدت زمان کلیپ های ارسالی ۱۵ تا ۲۰ ثانیه و مهلت ارسال آثار نیز از سوم تا بیستم خردادماه است.

وی اعلام کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه جهت دریافت لیوان های مخصوص بازی از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ماه به اداره نگهداری، تجهیز و توسعه اماکن ورزشی و تفریحی شهرداری کرج به نشانی چهارصد دستگاه، جنب استخر دانش مراجعه کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با بیان اینکه کلیپ های آموزشی این مسابقه بر روی سایت سازمان فرهنگی شهرداری (سمت چپ سایت، آوا و سیمای فرهنگی شهر کرج) بارگذاری شده است، افزود: جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۷۱۹۲۷۰ تماس گرفته شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری