کد خبر:3278
پ

حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، زهرا صیادی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز با توجه به مصوبه ستاد مدیریت کرونا استان گفت: در راستای تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا، مدیران دستگاه های اجرایی استان می توانند حضور کارکنان دستگاه خود را تا یک سوم کاهش دهند. سرپرست معاونت توسعه مدیریت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، زهرا صیادی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز با توجه به مصوبه ستاد مدیریت کرونا استان گفت: در راستای تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا، مدیران دستگاه های اجرایی استان می توانند حضور کارکنان دستگاه خود را تا یک سوم کاهش دهند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز افزود: هدف از اجرای این مصوبه انجام اقدامات پیشگیرانه از شیوع و گسترش کرونا ویروس است؛ در این راستا مدیران دستگاه های اجرایی استان به گونه ای برنامه ریزی کنند که حضور کارکنان با استفاده حداکثری از ظرفیت دورکاری و با موافقت مرخصی کارکنان تا ۱۵ فروردین ماه صورت گیرد.

وی مطرح کرد: بر این اساس موافقت با مرخصی کارکنان دارای بیماری زمینه ای با حفظ کیفیت خدمات اداری با ظرفیت یک سوم نیروها تا ۱۵ فروردین برنامه ریزی شود. افراد دارای بیماری زمینه ای شامل بیماران قلبی و عروقی، ریوی، سرطانی، دارای فشار خون بالا، خانم های باردار، جانبازان شیمیایی و افراد بالای ۵۰ سال می شوند.

لازم به ذکر است دستگاه های امدادی و خدماتی مشمول این دستور نیستند و نگرانی در خصوص ارائه خدمات به مردم وجود ندارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری