کد خبر:4795
پ

جهش تولید بدون جلوگیری از قاچاق کالا و ارز محقق نمی شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، یاسر نژاد فلاح، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کرد. آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، یاسر نژاد فلاح، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در این دیدار پس از دریافت گزارش اقدامات انجام‌شده جهت مقابله با قاچاق کالا و ارز گفت: اقتصاد مقاومتی، رونق و جهش تولید بدون جلوگیری از قاچاق کالا و ارز محقق نمی‌شود لذا قاچاق کالا و ارز مهم‌ترین ضربه را به اقتصاد کشور می‌زند و دشمن نیز با سرمایه‌گذاری درصدد افزایش آن است.

وی با تأکید بر اینکه یک بال جهش تولید مبارزه با قاچاق کالاست، مطرح کرد: اگر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به خوبی صورت گیرد و عرضه محصولات قاچاق کاهش پیدا کند با افزایش تقاضای کالا مواجه می شویم که موجب جهش تولید کالای داخلی برای رفع نیاز کشور خواهد شد.

امام جمعه کرج با اشاره به ظرفیت‌های استان البرز مانند منطقه ویژه اقتصادی پیام و شاهراه مواصلاتی ۱۳ استان کشور اظهار کرد: این ظرفیت‌ها زمینه قاچاق کالا را به شدت فراهم می‌کند که لازم است با همکاری دستگاه‌های نظامی و امنیتی با اهتمام جدی و صلابت قوی با آن مقابله و مبارزه کرد.

حسینی همدانی با بیان اینکه هرگونه توزیع کالا خارج از شبکه قاچاق است، افزود: یکی از موارد توزیع کالای قاچاق به‌ویژه در عرصه پوشاک و لباس دست‌فروشان خیابانی هستند که خوب است شهرداری‌ها مناطق مناسبی را با اجاره‌بهای کم در اختیار این فروشندگان قرار دهند تا ضمن حفظ ظاهر شهر بستری برای نظارت بر کالاهایی که به فروش می‌رسد فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در استان البرز در پایان با تأکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از آثار و برکات فراوانی برخوردار است، خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز موجب افزایش اعتماد مردم می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری