کد خبر:4018
پ

جشنواره موبایلی «در خانه فیلم بسازیم» برگزار می شود

محمدسجاد احسان فر، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با اشاره به شرایط موجود و لزوم در خانه ماندن، از برگزاری جشنواره موبایلی با عنوان «در خانه فیلم بسازیم» با موضوع جریانات مربوط به ویروس کرونا توسط حوزه هنری استان البرز خبر داد. […]

محمدسجاد احسان فر، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با اشاره به شرایط موجود و لزوم در خانه ماندن، از برگزاری جشنواره موبایلی با عنوان «در خانه فیلم بسازیم» با موضوع جریانات مربوط به ویروس کرونا توسط حوزه هنری استان البرز خبر داد.

وی عنوان کرد: ترویج در خانه ماندن، ارج نهادن به فعالیت جهادی جامعه پزشکی ایران، کرونا و خانواده، نگاه طنز به جریانات مربوط به ویروس کرونا، ارج نهادن به حضور ایثارگرانه اقشار مختلف در این عرصه و در کمین بودن ویروس کرونا محورهای موضوعی این جشنواره هستند.

احسان فر با بیان اینکه قالب تصویربرداری با نظر فیلمسازان یا براساس منطق فیلمنامه می تواند افقی یا عمودی باشد، اظهار کرد: پس از داوری فیلم های ارسال شده از آثار برتر تقدیر به عمل می آید و سه اثر که دارای ایده های خلاقانه و منحصر به فرد باشند نیز به صورت مجزا تقدیر می شوند.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان البرز بیان کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره موبایلی می توانند آثار خود را در محورهای مذکور تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری با ذکر مشخصات از طریق واتساپ به شماره تلفن ۰۹۳۷۸۸۱۷۲۸۰ ارسال کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری