کد خبر:6329
پ
مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری کرج:

جشنواره لاله‌ها در راستای ارتقای نشاط و شادابی در شهروندان برگزار شده است

مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری کرج به همراه تعدادی از بانوان شهردای کرج در باغ گل‌ها حضور یافت و از لاله‌های زیبای جشنواره دیدن کرد. به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مهری شیخی در بازدید از نهمین جشنواره لاله‌ها در شهر کرج عنوان کرد: این جشنواره برای نهمین سال پیاپی است که در باغ […]

مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری کرج به همراه تعدادی از بانوان شهردای کرج در باغ گل‌ها حضور یافت و از لاله‌های زیبای جشنواره دیدن کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مهری شیخی در بازدید از نهمین جشنواره لاله‌ها در شهر کرج عنوان کرد: این جشنواره برای نهمین سال پیاپی است که در باغ گل‌های این شهر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان، گردشگران بسیاری را به سمت خود برای بازدید می‌کشاند.

شیخی با اشاره به تأثیر برگزاری این جشنواره‌ها در ارتقای نشاط و شادی در گردشگران و شهروندان، افزود: تمام تلاش مجموعه شهرداری این است که این رویداد به عنوان خاطره خوبی، برای شهروندان و مسافران به یادگار بماند.

وی با اشاره به اینکه سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری کرج طی روزهای اولیه فصل بهار میزبان گردشگران و علاقه‌مندان به طبیعت در باغ لاله‌ها بوده است، افزود: با تدابیر صورت گرفته توسط همکارانم در مجموعه شهردای کرج جشنواره لاله با استقبال بی نظیری همراه بوده است.
مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری کرج در ادامه بیان کرد: از جمله اهداف اصلی این جشنواره معرفی باغ گل‌ها به عنوان یک منطقه‌ی گردشگری، ایجاد روحیه‌ای شاد و با نشاط در مردم و گردشگران همچنین توجه به گل و گیاه و حفاظت از عرصه های سبز باارزش شهر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری