کد خبر:2981
پ

ثبت نام ۱۲ هزار البرزی در مرحله دوم نام نویسی اقدام ملی زمین و مسکن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رحمت پور، رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان البرز گفت: ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی زمین و مسکن در استان البرز در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری انجام شد و واجدین شرایط به صورت الکترونیکی در این طرح نام نویسی کردند. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رحمت پور، رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان البرز گفت: ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی زمین و مسکن در استان البرز در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری انجام شد و واجدین شرایط به صورت الکترونیکی در این طرح نام نویسی کردند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان البرز افزود: طرح اقدام ملی مسکن که با هدف خانه دار کردن تمام اقشار جامعه در دولت تدبیر و امید اجرایی شد، در استان البرز نیز با جانمایی و واگذاری زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان و صدور فراخوان مشارکت این طرح همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

رحمت پور اظهار کرد: تاکنون دو مرحله ثبت نام از طریق سایتTEM.MRUD.IR  انجام شده است که در مرحله اول ۱۰ هزار و ۳۸۰ متقاضی دریافت مسکن در شهرهای نظرآباد، اشتهارد و هشتگرد ثبت نام کردند و در مرحله دوم این طرح که در روزهای شنبه و یکشنبه انجام شد حدود ۱۲ هزار نفر تنها در شهرهای نظرآباد و فردیس نام نویسی کردند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان البرز در پایان بیان کرد: مراحل بعدی ثبت نام از طریق رسانه های جمعی و همچنین سایت اداره کل راه و شهرسازی به نشانی ALBORZ.MRUD.IR به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری