کد خبر:2683
پ

ثبت نام حج ۹۹ غیرحضوری انجام می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، روابط عمومی حج و زیارت استان البرز از غیرحضوری بودن فرآیند ثبت نام حج تمتع ۹۹ (دارندگان فیش های تا تاریخ ۸۶/۱/۳۱) خبرداد. براساس این گزارش ثبت نام حج تمتع ۹۹ شامل انتخاب کاروان ها، ثبت نام و پرداخت قسط اول تشرف است که تمامی مراحل آن به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، روابط عمومی حج و زیارت استان البرز از غیرحضوری بودن فرآیند ثبت نام حج تمتع ۹۹ (دارندگان فیش های تا تاریخ ۸۶/۱/۳۱) خبرداد. براساس این گزارش ثبت نام حج تمتع ۹۹ شامل انتخاب کاروان ها، ثبت نام و پرداخت قسط اول تشرف است که تمامی مراحل آن به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام می شود.

در این راستا محدودیت زمانی ارائه مدارک به مدیران کاروان جهت قطعی کردن ثبت نام برداشته شده و زائران می توانند بدون مراجعه در محل ثبت نام کاروان های حج تمتع و در روزهای بعد از ثبت نام به دفتر مدیر کاروان مراجعه و مدارک را ارائه کرده تا ثبت نام خود را قطعی کنند. اطلاعیه ثبت‌نام زائران در کاروان های حج تمتع ۹۹ روز سه شنبه در سامانه اطلاع رسانی حج و زیارت استان البرز به نشانی https://alborz.haj.ir منتشر شده است.

در این اطلاعیه اولویت های تشرف و ذخیره، نحوه مراجعه و ثبت نام در کاروان ها، مدارک موردنیاز برای ثبت نام، نحوه پرداخت هزینه تشرف، نحوه دریافت وجه قربانی و همچنین شرایط واگذاری قبوض درج شده است. متقاضیان تا ۸۶/۰۱/۳۱ می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه نهم اسفند ماه از طریق سامانه https://reserve.haj.ir نسبت به نام نویسی در کاروان ها اقدام کنند.

بنابراین دارندگان قبوض ودیعه گذاری که تاکنون به تکمیل اطلاعات مبادرت نکرده اند، در زمان باقی مانده می توانند با مراجعه به سامانه https://reserve.haj.ir یاد شده این مهم را انجام دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری