کد خبر:5590
پ

تکریم از مددجویان سالمند البرزی در هفته سالمند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه بیش از ۱۶ هزار سالمند از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند، گفت: به مناسبت هفته سالمند به ۴۵۰ خانوار کارآفرین، حافظ قرآن و هنرمند و دارای فرزندان موفق، کارت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه بیش از ۱۶ هزار سالمند از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند، گفت: به مناسبت هفته سالمند به ۴۵۰ خانوار کارآفرین، حافظ قرآن و هنرمند و دارای فرزندان موفق، کارت هدیه و سبد معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۵۰ هزار تومان اهدا شد.

وی مطرح کرد: برخی از سالمندان تحت پوشش توانایی‌هایی دارند و در همین راستا، طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) برای این افراد می‌تواند امید به زندگی را در آنان افزایش دهد. مهم‌ترین نیاز و دغدغه سالمندان موردحمایت کمیته امداد تأمین هزینه‌های درمانی است. سالمندان تحت پوشش سه بخش شامل ۶۰ تا ۷۴ و ۷۵ تا ۹۰ و ۹۰ سال به بالا را تشکیل می‌دهند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز بیان کرد: خدماتی همچون کمک معیشت، خدمات درمانی و بهداشتی، کمک هزینه نگهداری سالمندان، خدمات مسکن و تسهیلات اشتغال و ازدواج فرزندان و معافیت سربازی از جمله خدمات ارائه شده به سالمندان تحت حمایت است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری