کد خبر:4860
پ

تولید ویژه برنامه تلویزیونی «بومرنگ» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز درصدد است از طریق تامین محتوای برنامه‌های بخش کودک و نوجوان استان، فرصت های مناسبی را برای شناخت، معرفی، بروز و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان فراهم کند؛ از همین رو ویژه برنامه کودک استان البرز با عنوان «بومرنگ» به همت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز درصدد است از طریق تامین محتوای برنامه‌های بخش کودک و نوجوان استان، فرصت های مناسبی را برای شناخت، معرفی، بروز و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان فراهم کند؛ از همین رو ویژه برنامه کودک استان البرز با عنوان «بومرنگ» به همت واحد تولید سیمای البرز در  مرکز شماره یک کانون کرج در حال ضبط است.

مسعود مهدی، تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه گفت: در این سری برنامه ها که به مدت یک سال پخش خواهد شد، تلاش شده از طریق  فعالیت‌های فرهنگی و هنری مانند قصه‌گویی، معرفی کتاب و … در یک برنامه کودک جذاب و پر محتوا، کودکان را با استان البرز، ویژگی‌های گردشگری آن، کتاب و کتابخوانی و استفاده از ابتکار و خلاقیت آشنا کنیم.

وی افزود: دو عروسک «شیرین بیان» و «استاد حاسب» که نماد یکی از چهره‌های شاخص و برجسته شهر کرج و پیشتازان علم مهندسی یعنی «محمدحسن حاسب کرجی» است، مجریان‌برنامه را در مرکز شماره ۱ کانون کرج، همراهی می‌کنند. همچنین در مرکز هشتگرد کانون البرز اتاقی به نام «اتاق ابتکار» در نظر گرفته شده که کودکان با استفاده از دورریختنی‌ها به تولید آثار هنری خلاق می‌پردازند.

مهدی از ظرفیت کتابخانه سیار کانون در معرفی مناطق استان البرز و کتاب‌های مناسب به عنوان یک فرصت یاد کرد و اظهار کرد: امیدواریم تولید این برنامه ها در فضای کانون، فرصتی را برای آشنایی کودکان و نوجوانان با این فضای خوب فرهنگی وهنری فراهم کند.

مهری فلاح، معاون فرهنگی و اجرایی کانون البرز نیز در تشریح این همکاری گفت: تلاش کرده‌ایم در یک تعامل دو طرفه با تولید برنامه در فضای کانون فرصتی را برای شناساندن توانایی‌های این مجموعه و اعضای آن به هم‌ استانی‌ها فراهم کنیم. محمدامین اکرمی از اعضای ارشد فعال کانون در نقش «بهرنگ» از مجریان این برنامه خواهد بود.

گفتنی‌ است ویژه برنامه «بومرنگ» به کارگردانی «مسعود مهدی» از هفته آینده روزهای زوج ساعت ۶ عصر  از سیمای البرز پخش خواهد شد و باز پخش آن روزهای فرد ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری