کد خبر:5270
پ

تولید ویژه برنامه استعدادیابی اقوام ایرانی در کانون پرورش فکری البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ویژه برنامه اسعدادیابی اقوام در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با هدف شناسایی استعدادهای اقوام ایرانی برای پخش از شبکه نمایش خانگی و شبکه های اینترنتی در حال اجراست که در نخستین قسمت از این برنامه، ترک زبان های استان های مختلف توانمندی های خود […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ویژه برنامه اسعدادیابی اقوام در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با هدف شناسایی استعدادهای اقوام ایرانی برای پخش از شبکه نمایش خانگی و شبکه های اینترنتی در حال اجراست که در نخستین قسمت از این برنامه، ترک زبان های استان های مختلف توانمندی های خود در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی را معرفی می کنند.

محمدحاجی حسنی، تهیه‌ کننده‌ این مجموعه در این رابطه بیان کرد: گروه فرهنگی و هنری البرز پس از برگزاری جشنواره های موسیقی، آداب و سنن و اقوام طی فراخوانی به منظور کشف استعدادهای ناب و نهفته فرزندان غیور و بافرهنگ از اقوام متنوع ایرانی و حفظ زبان، فرهنگ، سنت و هنر قومیت های مختلف ایران اسلامی، مسابقه استعدادیابی در تمام زمینه‌های هنری و ورزشی را به زبان مادری برگزار می کند.

وی افزود: در اولین فصل این برنامه ترک زبان‌های سراسر کشور هنر و استعداد خود را به زبان مادری اجرا می کنند. ترک های خطه آذربایجان، قشقایی، ترکمن‌ها، زنجانی‌های متدین، همدانی‌های باتمدن و ترک‌های مقیم مرکز ایران، همه و همه در کنار یکدیگر زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران فرهنگ اصیل ترکی ایرانی خود را به نمایش خواهند گذاشت. این ترک زبانان قبلا از طریق ثبت نام در سامانه Www.turktalent.ir به معرفی خود پرداخته اند.

این تهیه کننده گفت: این فصل از مسابقات با اجرای هنرمند محبوب آذربایجان بابک نهرین و داوری هنرمندان مطرح ترک زبان تولید و ازشبکه‌های اینترنتی و شبکه خانگی در ۳۰ قسمت پخش خواهد شد؛ گفت و گو با چهره های مطرح و موفق ترک زبان، اجرای قطعات موسیقی ترکی و استند آپ کمدی و نمایش از آیتم‌های دیگر این برنامه است که ضبط آن در سالن آفرینش اداره‌کل کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز در حال انجام است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری