کد خبر:4445
پ

تولید روزانه دو هزار عدد ماسک در فردیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی شهبازی از خدمت رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس به شهروندان فردیسی و شهرک های اقماری از آغاز شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: سم زدایی و پاکسازی معابر عمومی با استفاده از ۱۶۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده جهت مقابله با این ویروس از […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی شهبازی از خدمت رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس به شهروندان فردیسی و شهرک های اقماری از آغاز شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: سم زدایی و پاکسازی معابر عمومی با استفاده از ۱۶۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده جهت مقابله با این ویروس از جمله اقدامات انجام شده است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس افزود: این ستاد علاوه بر سم زدایی معابر سطح شهر اقدام به ضدعفونی کردن مساجد، حسینیه ها، مدارس، فرهنگسراها، حوزه ها، کانون های بسیج و مساجد، ایستگاه های تاکسی و اتوبوس، شهرک ها و مجتمع های مسکونی و نیز مراکز بهداشتی و درمانی کرده است.

وی از توزیع روزانه بیش از دو هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده در شهرستان فردیس خبر داد و بیان کرد: خواهران ستاد بازسازی عتبات عالیات فردیس سه کارگاه تولید ماسک در این شهرستان راه اندازی و افرادی نیز در منازل خود اقدام به تولید ماسک کردند. این ستاد به کمک رابطین و خواهران مبلغه موفق به تولید روزانه دو هزار عدد ماسک و توزیع آن ها میان بیمارستان ها و نیازمندان شد.

شهبازی با اشاره به توزیع روزانه ۵۰۰ دست البسه بهداشتی و ۵۰۰ عدد ژل ضدعفونی کننده دست میان مردم اظهار کرد: علاوه بر انجام عملیات مقابله با ویروس کرونا، ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه و کمک رسانی به افراد آسیب دیده از این ویروس نیز لبیک گفت و در این مسیر گام برداشت.

وی با اشاره به ذبح چهار گوسفند و توزیع گوشت آن ها بین افراد مستضعف و مستمند مطرح کرد: طی این مدت بیش از یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی توسط خواهران این ستاد تهیه و میان نیازمندان توزیع شده است. در این ایام موکب ها و هیأت های خواهران و برادران نیز به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و شب های قدر روزانه بیش از یک هزار پرس غذای گرم تهیه و توزیع کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس با بیان اینکه موکب های اربعین تنها در ایام اربعین با حضور در کشور عراق خدمت رسانی نمی کنند بلکه در هر شرایطی که نیاز به آن ها احساس شود پای کار هستند، افزود: حدود ۱۴۰ نفر از خواهران و برادران موکب های اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات فردیس نیز وارد میدان مقابله با ویروس کرونا شدند.

وی از تولید بیش از ۱۱ هزار عدد ماسک توسط موکب های اربعین خبر داد و افزود: توزیع مواد ضدعفونی کننده، قربانی کردن گوسفند و تولید دستکش و گان از دیگر اقدامات این موکب هاست. همچنین موکب مکتب الزهرا اقدام به تهیه و توزیع ۸۰ بسته معیشتی هر یک به ارزش ۲۹۰ هزار تومان و موکب رایت المهدی اقدام به توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان کرد.

شهبازی از تهیه و توزیع ۵۰ بسته معیشتی هر یک به ارزش ۴۰۰ هزار تومان توسط موکب شهدای گمنام مشکین دشت و ۳۰ بسته معیشتی هر یک به ارزش ۴۰۰ هزار تومان توسط موکب غریب مدینه نیز خبر داد و افزود: ۳۰ نفر از خواهران و ۱۰۰ نفر از برادران خادمیار رضوی نیز اقدام به تهیه ۲۸۰ بسته حمایتی هر یک به ارزش ۲۰۰ هزار تومان و توزیع آن ها میان نیازمندان کردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری