کد خبر:3675
پ

توقیف محموله مواد ضدعفونی کننده در اشتهارد

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی تعداد زیادی مواد ضدعفونی کننده احتکاری در یکی از واحدهای شهرک صنعتی اشتهارد،  بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی […]

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی تعداد زیادی مواد ضدعفونی کننده احتکاری در یکی از واحدهای شهرک صنعتی اشتهارد،  بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی ابتدا از صحت خبر مطمئن شده و با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی از آنجا ۳۰ هزار عدد ژل ضدعفونی کننده و پنج هزار و ۶۰۰ لیتر الکل احتکارشده کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد با بیان اینکه همچنین از این انبار هفت هزار و ۲۰۰ عدد شامپوی خارجی قاچاق نیز کشف شد، تصریح کرد: بنابر اعلام کارشناسان ارزش اموال کشف شده بیش از چهار میلیارد ریال برآورد شده است.

ملکی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از وجود هرگونه کالای مشکوک به احتکار و قاچاق، بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری