کد خبر:3494
پ

توقیف محموله دو میلیارد ریالی مواد ضدعفونی کننده قاچاق

سردار سید جعفر حسینی، جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال تعداد قابل توجهی مواد ضدعفونی کننده قاچاق به استان البرز، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت. جانشین فرماندهی […]

سردار سید جعفر حسینی، جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال تعداد قابل توجهی مواد ضدعفونی کننده قاچاق به استان البرز، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: مأموران پس از اطمینان از صحت خبر در مبادی ورودی استان مستقر و با رصد خودروهای عبوری در نهایت موفق به شناسایی خودروی موردنظر شدند. در ادامه با تعقیب و مراقبت خودرو، در یک فرصت مناسب در آزادراه تهران-کرج خودرو متوقف و به همراه راننده به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده تعداد ۴۸ عدد ژل ضدعفونی کننده ۵۰۰ میلی گرمی و چهار هزار و ۴۶۴ عدد اسپری ۲۵۰ میلی گرمی قاچاق کشف شد. بنابر اعلام کارشناسان ارزش اموال کشف شده دو میلیارد ریال برآورد و در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهم و اموال مکشوفه برای انجام مراحل قانونی به مراجع ذی ربط تحویل داده شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری