کد خبر:3465
پ

توقیف خودرو و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار متخلفان در روز طبیعت

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: پس از ابلاغ محدودیت های آمد و شدی توسط ستاد ملی کرونا، با تلاش مأموران انتظامی و همکاری مردم استان البرز و استان های همجوار، طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مهار بیماری کرونا با کمترین مشکل در […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: پس از ابلاغ محدودیت های آمد و شدی توسط ستاد ملی کرونا، با تلاش مأموران انتظامی و همکاری مردم استان البرز و استان های همجوار، طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مهار بیماری کرونا با کمترین مشکل در البرز در حال اجرا است.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به فرارسیدن روز طبیعت و محدود شدن مکان های تجمع در این روز مطرح کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، ۱۰۰ نقطه از استان که امکان حضور افراد در آن متصور بود شناسایی و محدود و همچنین مسیرهای منتهی به آن ها نیز با حضور مأموران پلیس مسدود شد. تاکنون شهروندان در این زمینه همکاری مطلوب و مؤثری با مسئولان امر داشته اند.

محمدیان با بیان اینکه انتظار داریم مردم فهیم استان البرز با ماندن در منازلشان در روز طبیعت، سلامتی خود و خانواده شان را با خطر روبرو نکنند، اظهار کرد: در اطراف تمام بوستان ها و پارک های استان البرز مأموران پلیس مستقر هستند و با کسانی که به قوانین توجه نکنند برخورد خواهند کرد.

وی اذعان کرد: افرادی که مصوبات ستاد ملی کرونا را نادیده بگیرند و به تفرجگاه ها مراجعه کنند، ضمن توقیف خودرو به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه خواهند شد. تمام پارک های استان البرز تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و انشالله با همکاری مردم و تلاش مسئولان این بیماری را کنترل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری