کد خبر:5352
پ

توزیع سبد کالا میان بیش از ۲۷ هزار خانوار مددجوی کمیته امداد البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: طرح توزیع ۲۷ هزار سبد کالای معیشتی بین مددجویان البرزی به ارزش بیش از پنج میلیارد تومان همزمان با عید سعید غدیر به مدت یک ماه از طریق فروشگاه های زنجیره ای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: طرح توزیع ۲۷ هزار سبد کالای معیشتی بین مددجویان البرزی به ارزش بیش از پنج میلیارد تومان همزمان با عید سعید غدیر به مدت یک ماه از طریق فروشگاه های زنجیره ای استان البرز آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه این نهاد تمامی ظرفیت‌های مقدور را در جهت توزیع گسترده ارزاق و مایحتاج مددجویان این نهاد به کار بسته است، افزود: در این طرح اقلام برنج، روغن و مرغ بین مددجویان استان توزیع‌ می شود. رسیدگی ویژه به وضعیت معیشتی مددجویان و نیازمندان در شرایط خاص اقتصادی و شیوع بیماری کرونا بیش از پیش ضروری است.

فلاح قنبری بیان کرد: کمیته امداد البرز طی فراخوانی از مردم نوع‌دوست و خیّران البرزی برای مشارکت در طرح تهیه و توزیع سبد کالای معیشتی بین نیازمندان البرزی دعوت کرده است. مراجعه حضوری به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۱۸۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز و واریز کمک نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ راه‌ مشارکت مردم نیکوکار در این طرح است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری