کد خبر:3542
پ

تور مجازی باغ لاله‌های کرج برگزار می شود

پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در مجموع ۳۰۰ هزار پیاز لاله در باغ گل‌های پارک شهید چمران کاشته شده است که تا به امروز ۷۰ درصد آن ها به گل نشسته اند. منتظریم ظرف چند روز […]

پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در مجموع ۳۰۰ هزار پیاز لاله در باغ گل‌های پارک شهید چمران کاشته شده است که تا به امروز ۷۰ درصد آن ها به گل نشسته اند. منتظریم ظرف چند روز آینده، مابقی لاله‌های کاشته شده هم شکوفا شوند تا بتوانیم تور بازدید مجازی از این باغ را برگزار کنیم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ادامه داد: لینک بازدید مجازی از باغ لاله‌های کرج به زودی در شبکه های اجتماعی فعال استان البرز قرار داده می شود تا تمام البرزنشینان بتوانند در  زمانی که در منزل به سر می برند و مشغول استراحت هستند، با کلیک بر روی آن به صورت مجازی وارد باغ گل‌ها شوند و از زیبایی آن لذت ببرند.

وی با بیان اینکه شکوفا شدن این ۳۰۰ هزار لاله که در ۱۶ واریته رنگی در نقاط مختلف باغ کاشته شده اند، زیبایی و طراوت خاصی به این مجموعه داده است، مطرح کرد: سال گذشته در کنار ۲۰۰ هزار لاله کاشته شده در این باغ از گونه های دیگری از گل‌ها همچون شب بو و بنفشه نیز استفاده شده بود اما امسال با توجه به افزایش ۱۰۰ هزار تایی پیاز لاله ها نیازی به کاشت سایر گونه ها احساس نشد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پایان عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت کاهش حضور مردم در مکان های عمومی، به نظر نمی رسد تا پایان عمر گل این لاله ها درب های باغ گلهای کرج به روی علاقه مندان باز شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری