کد خبر:3884
پ

تور مجازی بازدید از باغ گلهای کرج راه اندازی شد

پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با بیان اینکه باغ گل های پاک شهید چمران کرج سال های گذشته میزبان گردشگران و شهروندان بسیاری بود، گفت: اما امسال به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید از این […]

پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با بیان اینکه باغ گل های پاک شهید چمران کرج سال های گذشته میزبان گردشگران و شهروندان بسیاری بود، گفت: اما امسال به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید از این باغ به صورت مجازی صورت می گیرد.

وی از راه اندازی تور مجازی بازدید از باغ گلهای کرج خبر داد و افزود: با استفاده از این فناوری شهروندان می توانند با استفاده از تلفن همراه از منزل از این باغ زیبا بازدید کنند و در میان لاله ها قدم بزنند. تور مجازی از امکانات و تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده و در انواع دستگاه ها از قبیل تلفن همراه و کامپیوتر و نیز عینک واقعیت مجازی VR قابل مشاهده است.

بضاعتی پور بیان کرد: علاقمندان به بازدید از باغ گل ها می توانند با مراجعه به سایت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج و از طریق لینک های ایجاد شده تمام زوایای باغ گل ها را به صورت مجازی مشاهده کنند. برای بازدید از آدرس https://park.karaj.ir/portal/Theme/shahrdari-mordad-95/GolhaGarden99/index.html وارد شوید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری