کد خبر:5542
پ

تهیه و توزیع ۶ هزار سبد کالا میان نیازمندان فردیسی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در رزمایش گسترده ایران همدل کمیته امداد با کمک مردم نوع‌دوست فردیس اقدام به تهیه و توزیع ۶ هزار سبد کالای معیشتی به ارزش دو میلیارد تومان کرده است. وی با اشاره به اینکه در این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در رزمایش گسترده ایران همدل کمیته امداد با کمک مردم نوع‌دوست فردیس اقدام به تهیه و توزیع ۶ هزار سبد کالای معیشتی به ارزش دو میلیارد تومان کرده است.

وی با اشاره به اینکه در این پویش اجتماعی بزرگ نهادهایی از جمله دفتر امام‌جمعه، فرمانداری، صنعت و معدن، سپاه، اصناف و کمیته امداد فردیس مشارکت داشته‌اند، افزود: حدود ۳۳ مرکز نیکوکاری که هسته‌های مردمی اجتماعی هستند به همراه حامیان، نیکوکاران و آحاد مردم نوع‌دوست این شهرستان در این رزمایش گسترده معنوی و انسانی شرکت کردند.

محمدی فرد با اشاره به اینکه این نهاد تمامی ظرفیت‌های مقدور را در جهت توزیع گسترده ارزاق و مایحتاج مددجویان بکار بسته است، مطرح کرد: در این طرح اقلام برنج، روغن، ماکارانی، رب و گوشت با ارزشی بالغ‌ بر دو میلیارد تومان بین نیازمندان شهرستان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: مراجعه حضوری به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام و ۲۰۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز، تماس با شماره تلفن ۰۲۶۳۶۵۵۶۶۵۹۷ و واریز کمک نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ راه‌های مشارکت مردم نیکوکار در این طرح است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری