کد خبر:2132
پ

تمدید مهلت ارسال آثار سومین جشنواره رسانه ای ابوذر/ سه محور به محورهای جشنواره افزوده شد

ابراهیم نوروزی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: توسعه و تقویت جبهه رسانه تراز انقلاب اسلامی، آماده سازی بستر و زیرساخت های لازم جهت برگزاری این گونه جشنواره ها، تولید محتوای ارزش های انقلابی و نیز تقویت و پرورش روحیه و آرمان های اسلامی از جمله اهداف برگزاری جشنواره رسانه […]

ابراهیم نوروزی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: توسعه و تقویت جبهه رسانه تراز انقلاب اسلامی، آماده سازی بستر و زیرساخت های لازم جهت برگزاری این گونه جشنواره ها، تولید محتوای ارزش های انقلابی و نیز تقویت و پرورش روحیه و آرمان های اسلامی از جمله اهداف برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر هستند.

وی اظهار داشت: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در هشت بخش خبر، گزارش مکتوب، گزارش رادیویی، یادداشت، مصاحبه، فیلم کوتاه، عکس و موشن گرافیک برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز عنوان کرد: هشت محور برای شرکت در این جشنواره تعیین شده بود که از جمله آن ها می توان به تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی، توسعه اشتغال و مبارزه با آسیب های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران، چهل سالگی انقلاب اسلامی، مدیریت شهری و اخلاق شهروندی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رسانه در تراز انقلاب اسلامی اشاره کرد.

نوروزی فر افرود: در پی برگزاری نشست با نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز و مشارکت آن در سومین جشنواره رسانه ای ابوذر، سه محور ((سبک زندگی رضوی در خانواده))، ((خادم و مخدوم با محوریت مساجد محله)) و ((سهم استان البرز در موقوفات و نذورات)) به محورهای مذکور افزوده شدند.

به گفته وی، افرادی که حائز رتبه های برتر در این سه محور شوند، علاوه بر اهدای جوایز از سوی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز به آن ها، یک سفر مشهد مقدس نیز به آنان تعلق می گیرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴۹۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، بیان کرد: مهلت ارسال آثار که تا پنجم آذرماه تعیین شده بود، با اضافه شدن سه محور، تا ۲۰ آذرماه تمدید شد.

نوروزی فر خاطرنشان کرد: هر خبرنگار می تواند در سه بخش و در هر بخش سه اثر به جشنواره ارسال نماید.

وی در پایان یادآور شد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به پست الکترونیکی resane.alborz@gmail.com ارسال کرده یا به دبیرخانه جشنواره به آدرس: کرج – چهارراه کارخانه قند – فرهنگسرای کوثر – سازمان بسیج رسانه استان البرز تحویل دهند.

انتهای پیام/ علی سلیم نژاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری