کد خبر:5773
پ

تفاهم‌نامه کمیته امداد امام خمینی (ره) با قرارگاه محرومیت‌زدایی استان البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، شاپور قاسمی، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از انعقاد تفاهم‌نامه کمیته امداد این استان با قرارگاه محرومیت زدایی به منظور همکاری در زمینه ایجاد مراکز نیکوکاری جدید در مناطق محروم استان البرز خبر داد. وی بیان کرد: موضوع تفاهم‌نامه ایجاد مراکز نیکوکاری با محوریت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، شاپور قاسمی، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از انعقاد تفاهم‌نامه کمیته امداد این استان با قرارگاه محرومیت زدایی به منظور همکاری در زمینه ایجاد مراکز نیکوکاری جدید در مناطق محروم استان البرز خبر داد.

وی بیان کرد: موضوع تفاهم‌نامه ایجاد مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد مناطق محروم استان البرز جهت ارائه خدمات معیشتی، فرهنگی، اشتغال، مسکن و … به نیازمندان موردحمایت و نیازمند با محوریت خانواده‌های آنان است.

قاسمی با تأکید بر ضرورت هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، مؤسسات خیریه و خیران مطرح کرد: این تفاهم‌نامه به منظور برطرف کردن نیازهای اساسی نیازمندان و محور قرار دادن مراکز نیکوکاری، ایجاد بانک اطلاعاتی نیازمندان ایجاد شده است.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز اظهار کرد: مراکز نیکوکاری مجری شایسته‌ای برای ارائه خدمات به محرومین هستند که در مسیر هم‌افزایی با کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندی‌های بسزایی در جهت خدمت‌رسانی به محرومین ایجاد می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین منتج، نماینده قرارگاه محرومیت‌زدایی استان البرز با اشاره به اینکه طبق آمار رسمی، محرومین در ۶۰ منطقه حاشیه‌نشین استان سکونت دارند، افزود: حدود ۹۰۰ هزار نفر از این نیازمندان از خدمات اولیه شهری، کم بهره مند هستند و در راستای ارائه خدمات به این عزیزان در این ۶۰ منطقه مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد ایجاد می‌شود که با مدیریت معتمدین مساجد و ائمه جماعات و همچنین آمار محله بتوانیم به عدالت اجتماعی برسیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری