کد خبر:4737
پ

تعامل و اتحاد سپاه و یگان ویژه امنیت پایدار را به دنبال دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ جهانشاه زین الدینی، فرمانده یگان ویژه استان البرز در دیدار با سرهنگ پاسدار اسماعیل اسکندری فرمانده یگان امنیتی عمار سپاه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر افول و فروپاشی داخلی حکومت استکبار جهانی گفت: انتقام سخت ناشی از شهادت سردار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ جهانشاه زین الدینی، فرمانده یگان ویژه استان البرز در دیدار با سرهنگ پاسدار اسماعیل اسکندری فرمانده یگان امنیتی عمار سپاه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر افول و فروپاشی داخلی حکومت استکبار جهانی گفت: انتقام سخت ناشی از شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صرفاً به جنگ خلاصه نمی شود، بلکه هدف قرادادن بزرگ ترین و حساس ترین پایگاه نظامی آمریکا که خود را ابرقدرت جهان می داند در عین الاسد عراق توسط ایران و آشفته شدن وضعیت اقتصادی و درمان در آن کشور در پی بروز ویروس کرونا و همچنین ناآرامی های اخیر در پی نژادپرستی، فرآیند انتقام سخت را در بر گرفته است.

وی تعامل بین سپاه و یگان ویژه را بسیار سازنده و موثر دانست و افزود: یگان ویژه و سپاه پاسداران در عرصه های مختلف اعم از امنیت و مردم یاری وجه مشترکی دارند و در واقع تعامل و اتحاد آن ها تقویت و تثبیت این فرآیند، توسعه اجتماعی و امنیت پایدار را به دنبال دارد. رضایت مندی قابل توجهی از خدمات سپاه و یگان ویژه برای مردم فهیم، انقلابی و ولایی در بین آحاد جامعه حاصل شده است. از جمله ویژگی ها و خصوصیات مشترک بین سپاه و یگان ویژه، توجه و اهمیت به توسعه و گسترش علمی و عملی تجهیزات نوین، بازدارنده و دفاعی و همچنین اهتمام به امور مردم است.

زین الدینی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت سپاه و یگان ویژه در اجرای طرح شکست ویروس منحوس کرونا و طرح مواسات و همدلی در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب خاطرنشان کرد: در چند ماه اخیر یگان ویژه و سپاه خدمات ارزنده ای را در جهت رویکردهای اجتماعی و مردم یاری و نشاط مردم به نمایش گذاشته اند. انتظار می رود با برگزاری سناریوها و رزمایشات مشترک بین سپاه و یگان ویژه علاوه بر تحکیم و تقویت ارتباطات، شاهد شکوفایی و پویایی در روند ماموریت های خطیر باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری