کد خبر:4033
پ

تشدید نظارت بر عملکرد رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی کرج

محمدرضا احمدی نژاد، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با رایزنی های صورت گرفته مقرر شد نمایندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج به صورت دو شیفت در مرکز کنترل ترافیک شهرداری حضور داشته باشند. وی ادامه داد: دوربین […]

محمدرضا احمدی نژاد، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با رایزنی های صورت گرفته مقرر شد نمایندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج به صورت دو شیفت در مرکز کنترل ترافیک شهرداری حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: دوربین های نظارتی نصب شده در سطح شهر و سامانه هوشمند نظارت بر رفتار رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بر عملکرد رانندگان تاکسی و اتوبوس نظارت لازم را دارند.

احمدی نژاد با تأکید بر اینکه در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی باید تنها دو نفر در صندلی عقب تاکسی ها سوار شوند، ادامه داد: در صورتی که راننده ای در این زمینه تخلف کند از طریق دوربین های پلاک خوان و نظارتی بررسی و پیامک ارشادی برای وی ارسال می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در پایان متذکر شد: در صورتی که رانندگان خودروهای سواری شخصی در ایستگاه تاکسی های خطی توقف داشته باشند از طریق پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال قانون خواهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری