کد خبر:4873
پ

ترنج، جشنواره ای برای کشف استعدادهای جوانان البرزی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محسن پوراسماعیل، دبیر جشنواره ترنج گفت: جشنواره ترنج با هدف کشف استعدادهای جوانان البرزی برای نخستین بار توسط ستاد غنی سازی اوقات فراغت استان البرز در بخش های فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و فنی برگزار می شود. وی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره نیازمند همکاری ارگان‌های دولتی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محسن پوراسماعیل، دبیر جشنواره ترنج گفت: جشنواره ترنج با هدف کشف استعدادهای جوانان البرزی برای نخستین بار توسط ستاد غنی سازی اوقات فراغت استان البرز در بخش های فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و فنی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره نیازمند همکاری ارگان‌های دولتی استان البرز است، عنوان کرد: علاقه مندان برای شرکت در جشنواره ترنج، تا ۳۱ تیرماه فرصت دارند آثار خود را به صورت یک ویدیوی سه دقیقه‌ای، به صفحه الکترونیکی خانه اوقات فراغت استان البرز به نشانی khane.faraghat.alborz@gmail.com ارسال کنند.

دبیر جشنواره ترنج با بیان اینکه افراد ۱۲ تا ۳۵ سال می توانند در این جشنواره شرکت کنند، اظهار کرد: همکاری و اهتمام نهادهای مختلف استان در برگزاری این جشنواره، نشان دهنده آن است که جوانان و نوجوان البرزی توانایی‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و فنی بسیار خوبی دارند که می توان آن ها را به کشور معرفی کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری