کد خبر:2729
پ

ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج

سرهنگ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: از صبح امروز با نزول رحمت های آسمانی و بارش سنگین برف در سطح استان البرز، تردد خودروها در جاده های استان با کندی صورت می گیرد. رئیس پلیس راه استان البرز مطرح کرد: بنابر اعلام […]

سرهنگ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: از صبح امروز با نزول رحمت های آسمانی و بارش سنگین برف در سطح استان البرز، تردد خودروها در جاده های استان با کندی صورت می گیرد.

رئیس پلیس راه استان البرز مطرح کرد: بنابر اعلام ماموران پلیس راه مستقر در جاده ها، هم اکنون در باند جنوبی آزادراه تهران – کرج از محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک سنگین است.

وی با بیان اینکه در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا تا پل فردیس نیز ترافیک سنگین است، افزود: به دلیل لغزندگی معابر، ترافیک سنگینی در جاده کیانمهر – ماهدشت ایجاد شده است.

گودرزی در پایان با تأکید بر اینکه شهروندان از سفر غیرضروری خود در جاده ها خودداری کنند، خاطرنشان کرد: استفاده از زنجیر چرخ در جاده های استان البرز الزامی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری