کد خبر:4454
پ

تخصص‌گرایی و تغییر نگرش به روابط عمومی در دوره جدید قوه قضائیه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز در دیدار با کارکنان مدیریت روابط عمومی و نمایندگی مرکز رسانه در استان البرز، روابط عمومی را زبان گویای هر سازمانی دانست و به تخصص‌گرایی و تغییر نگرش به روابط عمومی در دوران جدید قوه قضائیه اشاره کرد. و ی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز در دیدار با کارکنان مدیریت روابط عمومی و نمایندگی مرکز رسانه در استان البرز، روابط عمومی را زبان گویای هر سازمانی دانست و به تخصص‌گرایی و تغییر نگرش به روابط عمومی در دوران جدید قوه قضائیه اشاره کرد.

و ی افزود: دادگستری استان البرز به دلیل بهره‌مندی از نیروهای متخصص و توانمند، جزو روابط عمومی‌های برتر دادگستری‌های کشور است و در سفر آیت الله رئیسی به استان البرز و آیین‌های تودیع و معارفه برگزار شده در استان این توانمندی محسوس بوده است.

فاضلی هریکندی خواستار تقویت بیشتر روابط عمومی در بعد اطلاع‌رسانی درون سازمانی شد و بیان کرد: عدم توجه به این اصل مهم می‌تواند با وجود انعکاس بیرونی اقدامات بی‌نظیر دادگستری در زمینه طرح تحول قضایی، بدنه را از اقدامات انجام شده کم‌مطلع یا بی‌ اطلاع نگه دارد.

وی به چندین تجربه موفق روابط عمومی دادگستری استان البرز در برگزاری نشست‌های خبری به صورت مجازی اشاره و مطرح کرد: با توجه به وجود دانش و توانمندی در مدیریت این مجموعه و کارکنان، می‌توان از این بسترها برای ارتباطات بیشتر با رسانه‌ها و مردم بهره برد.

در این دیدار رئیس کل دادگستری استان البرز با اهدای لوح تقدیر از زحمات کارکنان روابط عمومی و نمایندگی مرکز رسانه در استان تقدیر کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری