کد خبر:4155
پ

تحویل مدرسه جلالی مهر مسکن مهر ماهدشت به آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابراهیم فلاح نژاد، مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در جلسه هم اندیشی پیگیری پروژه های نیمه تمام به منظور تحویل به موقع آن ها، پیگیری امور مربوط به تعمیرات اساسی در پروژه مهر ۹۹ و شناسایی و توزیع تجهیزات با رعایت اولویت در مدارس ناحیه سه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابراهیم فلاح نژاد، مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در جلسه هم اندیشی پیگیری پروژه های نیمه تمام به منظور تحویل به موقع آن ها، پیگیری امور مربوط به تعمیرات اساسی در پروژه مهر ۹۹ و شناسایی و توزیع تجهیزات با رعایت اولویت در مدارس ناحیه سه کرج گفت: تخریب و بازسازی مدارس خیرآبادی در حسن آباد، مالک اشتر در چهارصد دستگاه و دبیرستان شهید مطهری در گوهردشت از نیازهای مهم این ناحیه است.

وی با اشاره به آمار دانش آموزان در شهرک بهارستان، گوهردشت، دولت آباد و محمدشهر افزود: با توجه به تراکم بالای دانش آموزان در این حوزه به هشت فضای آموزشی نیاز داریم. ناحیه سه کرج با تاکید بر تولیدات دانش‌آموزی و ظرفیت هنرستان ها در تولید، تعمیر و بازسازی میز و نیمکت مدارس در راستای جهش تولید کوشا بوده است و توانسته ایم با ایجاد کارگاه تعمیرات در هنرستان موفقیان و استفاده از توانایی هنرآموزان و هنرجویان به این مهم دست پیدا کنیم.

سید محمد صالحی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه سه کرج نیز در این جلسه با اشاره به نرخ بالای مهاجرت در این ناحیه مطرح کرد: مهاجرت در شهر کرج بسیار زیاد است و به همین دلیل سالانه بر تعداد دانش آموزان افزوده می شود به گونه ای که در اواسط سال تحصیلی گذشته چهار هزار دانش آموز در اختیار این ناحیه قرار گرفت.

محمد دلاوریان، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان البرز ضمن قبولی طاعات در ماه رمضان گفت: بودجه این سازمان در سال ۹۹ بیش از پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است. در لایحه بودجه ۹۹ در بخش اعتبارات رقم قابل توجهی به مشارکت در پروژه های خیری دیده شده است. مدارس میرزای شیرازی در راشته، معراج دو و جلالی مهر در مسکن مهر ماهدشت تابستان ۹۹ به آموزش و پرورش ناحیه سه کرج تحویل داده خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری