کد خبر:3249
پ

تجهیز ۳۰۰ تخت نقاهتگاهی در مجموعه ورزشی استان البرز برای بیماران کرونایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز ظهر امروز در جلسه ویدئو کنفرانس که با حضور استاندار و فرمانداران تابعه استان البرز برگزار شد، گفت: در حال حاضر با برنامه‌ریزی و هدایت و مدیریت استاندار اقدامات خوبی در خصوص بیماری کرونا در تمام زمینه ها در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز ظهر امروز در جلسه ویدئو کنفرانس که با حضور استاندار و فرمانداران تابعه استان البرز برگزار شد، گفت: در حال حاضر با برنامه‌ریزی و هدایت و مدیریت استاندار اقدامات خوبی در خصوص بیماری کرونا در تمام زمینه ها در استان صورت گرفته است. سه هزار و ۵۰۰ تخت در سالن های ورزشی و سوله ها و خانه معلم شناسایی شده و ۳۰۰ مورد تجهیز شده و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در ادامه تصریح کرد: ایستگاه های سلامت در تمام ورودی ها و خروجی های شهرهای استان دایر شده و ۲۴ ساعته با تب سنج کار غربالگیری را انجام می‌دهند. قرارگاه های محله ای نیز توسط سپاه تشکیل شده که اقدامات لازم را در محدوده قرارگاه در سطح استان انجام می دهند. روزانه در سطح استان البرز تمام شهرستان ها توسط شهرداری‌ها و روستاها نیز توسط دهیاری ها ضدعفونی می شود.

وی اذعان کرد: در این ایام تعطیلات استاندار البرز، معاونین و مدیران مرتبط استان حضور فعالی داشتند به طوریکه تاکنون بیش از ۴۵ جلسه در سطح استان در مورد کرونا به ریاست استاندار و در شهرستان ها به ریاست فرمانداران برگزار شده است. اتاق اصناف و کمیسیون نظارت با همکاری و هماهنگی توانستند تقریباً بیش از ۹۰ درصد بازار و مراکز خرید در سطح استان را تعطیل کنند.

فردی با اشاره به استقبال و همراهی مردم افزود: اگر هم بعضی ها مقاومت می کنند با استناد به ماده ۴۸ کمیسیون نظارت مراجع قانونی برخورد لازم با آن ها صورت می‌گیرد. مراکز عرضه کالاهای غیرخوراکی از جمله پاساژها و مجتمع‌های تجاری در استان تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل است؛ این تصمیم در جهت کاهش تردد مردم به این مراکز و جلوگیری از گسترش ویروس کووید ۱۹ گرفته شده و بازرسی اصناف، پلیس اماکن و تعزیرات به‌شدت با خاطیان برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری