کد خبر:2713
پ

تاکسی های فردیس ضدعفونی می شوند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد خسروزاده، شهردار فردیس صبح امروز در کمیته اضطرار ویروس کرونا که با حضور معاونین، مدیران و رؤسای سازمان های شهرداری و نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای مقابله با ویروس کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد خسروزاده، شهردار فردیس صبح امروز در کمیته اضطرار ویروس کرونا که با حضور معاونین، مدیران و رؤسای سازمان های شهرداری و نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای مقابله با ویروس کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد، گفت: همه مدیران تا پایان شرایط اضطرار با مدیر بحران شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

شهردار فردیس در ادامه با اشاره به خطر انتقال ویروس کرونا در تاکسی ها و دیگر اماکن عمومی عنوان کرد: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری فردیس دارای ۶۰۰ تاکسی است که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مواد ضدعفونی کننده در اختیار تاکسی داران قرار می گیرد تا در دو نوبت، خودروی خود را ضدعفونی کنند.

وی فلسفه وجودی مدیریت شهری را ارائه خدمت به شهروندان دانست و افزود: روز گذشته اعتبار ۶ میلیارد تومانی برای مبارزه با کرونا، عملیات پیشگیری، فرهنگ سازی، توزیع ماسک، دستکش یکبارمصرف و … در صحن علنی شورای شهر تصویب شد که این موضوع نشان دهنده اهمیت سلامت مردم برای مدیریت شهری است. انجام اقدامات پربازده در شهر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و عملیات گندزدایی شهر نیز انجام خواهد شد.

خسروزاده با اشاره به بارش باران و برف از روز گذشته در شهر فردیس اذعان کرد: واحدهای خدمت رسان شهرداری فردیس تا مساعد شدن شرایط جوی در حالت آماده باش خواهند بود. شب گذشته ۱۵ مورد آبگرفتگی در معابر مختلفی اعم از بلوارهای سیلو، ارم، فرمانداری، محدوده انبار نفت و … صورت گرفت که با اقدام به موقع نیروهای آتش نشانی شهرداری فردیس، عملیات تخلیه سیلاب به سرعت انجام و معابر آزاد شد.

شهردار فردیس تصریح کرد: تا مساعد شدن شرایط جوی، خودروهای آتش نشانی در نقاط مختلف شهر استقرار خواهند داشت تا در صورت آبگرفتگی نسبت به تخلیه آن اقدام کنند. شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی، با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی تماس بگیرند تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری