کد خبر:3157
پ

بیش از ۸۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده تقلبی در البرز کشف شد

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش تقاضا برای تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، برخی از افراد فرصت طلب از این وضعیت سواستفاده و اقدام به احتکار یا ساخت مواد شوینده تقلبی می […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش تقاضا برای تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، برخی از افراد فرصت طلب از این وضعیت سواستفاده و اقدام به احتکار یا ساخت مواد شوینده تقلبی می کنند که این موضوع مشکلاتی را برای هموطنانمان ایجاد کرده است.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه نظارت بر فعالیت مراکز تولیدی، توزیعی و خدماتی به صورت مستمر از سوی پلیس استان البرز در دستورکار قرار دارد، افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اشرافیت کامل اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی از جابجایی الکل و مواد ضدعفونی کننده تقلبی در سطح وسیع توسط یک دستگاه خودروی نیسان در منطقه سهرابیه شهرستان ساوجبلاغ مطلع شدند.

وی مطرح کرد: خودروی موردنظر تحت تعقیب مأموران پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت متوقف و راننده دستگیر و به پلیس امنیت عمومی استان البرز منتقل شد. متهم در بازجویی های مأموران اعتراف کرد که درصدد انتقال این محموله به کارگاه الکل سازی است که اقدام به تهیه مواد ضدعفونی کننده و خوراکی به صورت غیراستاندارد و غیربهداشتی می کند.

محمدیان بیان کرد: مأموران پس از اعزام به کارگاه در بازرسی از آنجا چهار دستگاه تولید الکل و مواد ضدعفونی کننده، یک دستگاه لیبل زن، ۸۰ هزار و ۸۶۰ لیتر ماده ضدعفونی کننده تقلبی، ۲۴ هزار لیتر آبلیموی غیراستاندارد، ۶۰ قوطی آماده پر کردن مایعات ضدعفونی تقلبی و غیربهداشتی، ۱۲۰ هزار لیبل و برچسب های مختلف کشف شد.

وی با بیان اینکه این کارگاه با هماهنگی مقام قضائی پلمب و در این رابطه دو نفر دستگیر شدند، ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب مردم فهیم استان البرز در اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوکی، موضوع را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری