کد خبر:4465
پ

بهره برداری از فاز یک بزرگراه شمالی تا پایان سال جاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عسگر نصیری، معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از احداث بزرگراه شمالی به طول بیش از ۱۷٫۵ کیلومتر در شمال کرج خبر داد و گفت: با احداث این بزرگراه درصد قابل توجهی از ترافیک درون استان البرز به حاشیه منتقل می شود و تأثیرات مطلوبی بر ترافیک و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عسگر نصیری، معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از احداث بزرگراه شمالی به طول بیش از ۱۷٫۵ کیلومتر در شمال کرج خبر داد و گفت: با احداث این بزرگراه درصد قابل توجهی از ترافیک درون استان البرز به حاشیه منتقل می شود و تأثیرات مطلوبی بر ترافیک و هوای شهر دارد.

وی ادامه داد: رفع معارض های این پروژه با هدف تسریع در اجرا در دستورکار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد و طبق زمان بندی اعلام شده با سرعت مناسبی در حال اجراست. فاز یک این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

سوله های ورزشی و بحران در مناطق ۷ و ۱۰ کرج آماده بهره برداری

نصیری با اشاره به اینکه احداث سوله برای روزهای بحرانی یکی از وظایف جدی مدیدیت شهری است، مطرح کرد: یکی از اقدامات شاخص در زمینه مدیریت بحران و آمادگی برخورد با حوادث، احداث و تجهیز سوله های چند منظوره مدیریت بحران است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج ادامه داد: باتوجه به لزوم آمادگی جهت اقدام موثر در زمان های وقوع حوادث، ساخت سوله دو منظوره بحران و ورزشی در مناطق ۷ و ۱۰ تکمیل شده و آماده بهره برداری است. 

وی همچنین پروژه هایی که قابل افتتاح و بهره برداری هستند را برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از این پروژه ها افتتاح ایستگاه آتش نشانی صنفی و صنعتی در منطقه دو و فاز نخست موزه دفاع مقدس است که تا مدتی دیگر به بهره برداری می رسد.

بازگشایی پل یادگار امام (ره)

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج با اشاره به اینکه احداث پل یادگار امام (ره) با پیشرفت‌ ‌۹۰‌ درصدی در حال اجراست، اضافه کرد: با افتتاح این پل تا چند روز آینده مسیر دسترسی میدان مادر تا سه راه رجایی شهر فراهم می شود.

نصیری عنوان کرد: پل B۵ از مجموعه پل های پروژه چند سطحی تقاطع غیر همسطح است که در حال حاضر آماتوربندی و اجرای فضای سبز زیر پل و همچنین اصلاح هندسی آن تکمیل و آماده بهره برداری است. 

وی با تأکید بر اینکه اجرای تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج بر اساس نیازسنجی توسعه شهری و حمل‌ونقل صورت گرفته است، افزود: با بهره برداری از این پروژه، حرکت از خیابان شهید بهشتی به سمت اتوبان تهران با کاهش بار ترافیک و زمان سفر همراه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری