کد خبر:2350
پ

بسیج رسانه جایگاه امنی برای اهالی مطبوعات و خبرنگاران است

بسیج رسانه جایگاه امنی برای اهالی مطبوعات و خبرنگاران است  رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز گفت که بسیج رسانه جایگاه امنی برای خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه است. به گزارش ایرنا، ابراهیم نوروزی فر عصر روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان فردیس، ضمن تاکید بر اهمیت رسانه در […]

بسیج رسانه جایگاه امنی برای اهالی مطبوعات و خبرنگاران است

 رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز گفت که بسیج رسانه جایگاه امنی برای خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه است.

به گزارش ایرنا، ابراهیم نوروزی فر عصر روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان فردیس، ضمن تاکید بر اهمیت رسانه در سطح استان و شهرستان اظهار  داشت: رسانه از سه طیف رسانه انقلابی، خاکستری و معاند تشکیل شده و هدف بسیج رسانه، تقویت و گسترش رسانه های انقلابی است و باید از فعالیت رسانه های معاند از همین طریق جلوگیری کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما در ۳ سال گذشته در استان البرز تقویت حوزه رسانه و فضای مجازی در سطح شهرستان فردیس بود، امید است با این انتصاب بخشی از مشکلات و ضعف‌ها پایان یابد.

وی ابراز کرد: توسعه شبکه رسانه‌ای و مطالبه‌گری بسیج، افزایش سطح سواد رسانه و مجازی، حمایت از فعالان رسانه و تلاش در کاهش آسیب های اجتماعی رسانه‌ای و حمایت از این فعالان در محلات از جمله وظیفه و نقش بسیج رسانه در تمام محلات سراسر استان و شهرستان فردیس است..

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری