کد خبر:3109
پ

بسیج امکانات مدیریت شهری کرج برای قطع زنجیره شیوع کرونا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اصغر همتی، معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از حدود دو هفته پیش طرح ضدعفونی و گندزدایی معابر و خیابان‌های شهر در حال اجرا است. معاونت خدمات شهری شهرداری در قالب ۱۱ تیم هر شب با حضور در معابر و خیابان‌ها اقدام […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اصغر همتی، معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از حدود دو هفته پیش طرح ضدعفونی و گندزدایی معابر و خیابان‌های شهر در حال اجرا است. معاونت خدمات شهری شهرداری در قالب ۱۱ تیم هر شب با حضور در معابر و خیابان‌ها اقدام به ضدعفونی فضاهای عمومی می کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج با بیان اینکه هر شب ۳۴ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده برای ضدعفونی کردن فضاهای عمومی استفاده می شود، افزود: علاوه بر ضدعفونی شبانه معابر و خیابان‌ها، این معاونت هر روز بین هفت تا هشت هزار لیتر از این اقلام را در اختیار ارگان‌های مختلف قرار می‌دهد تا طرح روزانه ضدعفونی کردن شهر را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه امکانات مدیریت شهری برای اطلاع رسانی در خصوص ویروس کرونا بسیج شده است، تصریح کرد: در مجموع ۴۰۰ بنر در سطح شهر وجود دارد که ۵۰ مورد از آن ها در اختیار شهرداری است که همه آن ها برای اطلاع رسانی در خصوص چگونگی پیشگیری از شیوع کرونا مورد استفاده قرار گرفته است.

همتی اظهار کرد: فضاهای تبلیغاتی پل های عابر پیاده و تلویزیون‌های شهری هم برای اطلاع رسانی در این خصوص به کار گرفته شده اند تا با آگاهی بخشی درست به شهروندان بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن زنجیره شیوع این ویروس را قطع کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری