کد خبر:3252
پ

بسیج اصناف استان البرز برای شکست کرونا

به گزارش پایگاه پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، جهانگیر شاهمرادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: به حداقل رساندن تجمعات با هدف صفر کردن هرگونه حضور در سطح شهر از جمله اهدافی است که در دو پویش خودجوش اصناف البرز در دستور کار قرار گرفته است. یکی از راه های پیشگیری از ابتلا به […]

به گزارش پایگاه پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، جهانگیر شاهمرادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: به حداقل رساندن تجمعات با هدف صفر کردن هرگونه حضور در سطح شهر از جمله اهدافی است که در دو پویش خودجوش اصناف البرز در دستور کار قرار گرفته است. یکی از راه های پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا رعایت بهداشت و پرهیز از هرگونه حضور در سطح شهر از جمله مراکز تجاری، بازارها و … است که باید بیش از پیش مورد توجه شهروندان قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز افزود: با مدیریت استاندار البرز به عنوان رئیس ستاد مدیریت کرونا و تلاش شبانه روزی دانشگاه علوم پزشکی که با بسیج نیروها و امکانات خود گامی بسیار مهم در کنترل شرایط موجود برداشته اند، وضعیت استان البرز در مقایسه با سایر استان های کشور وضعیت مناسبی است که امید می رود با توجه شهروندان تا تحقق کامل شعار «در خانه بمانیم؛ سالم بمانیم» شاهد ریشه کنی این بیماری منحوس در سطح استان و کشور باشیم.

شاهمرادی ادامه داد: تعطیلی اصناف غیرضروری از جمله مصوباتی است که برای کنترل و پیشگیری از ابتلای مردم به کرونا در دستور کار اصناف استان قرار گرفت در این راستا تنها مراکز فروش موادغذایی ضروری استان فعال هستند که این مراکز نیز باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مسئولان را تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا در استان البرز یاری دهند.

وی تأکید کرد: بر اساس تدابیر اندیشیده شده از سوی مدیریت استان باید با همکاری شهروندان بتوانیم با استفاده مناسب از دوره گذار نهفتگی ویروس در تعطیلی ایام نوروز برای قطع زنجیره انتقال کرونا اقدام کنیم. بنابراین تعطیلی مراکز صنفی از جمله تدابیری است که باید با همکاری و همراهی اصناف مدنظر قرار گیرد تا بیش از این شهروندان با خسارت جانی و مالی مواجه نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بیان کرد: اگر همکاری لازم از سوی مردم و اصناف در این زمینه صورت نگیرد مجبور خواهیم بود به منظور حفظ سلامت شهروندان اقدامات سخت تری را در سطح استان اجرایی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری