کد خبر:3552
پ

بسیجی مصطفی پیران عنوان شهید مدافع سلامت البرز را کسب کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، مجتبی عبدالملکی، معاون روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌ استان البرز گفت: مصطفی پیران مجاهد بسیجی مدافع سلامت بر اثر حادثه دلخراش موتورسیکلت در پل فردیس کرج به بیمارستان منتقل شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت. عبدالملکی بیان کرد: «مصطفی پیران» بسیجی ۱۸ ساله شامگاه روز […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، مجتبی عبدالملکی، معاون روابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌ استان البرز گفت: مصطفی پیران مجاهد بسیجی مدافع سلامت بر اثر حادثه دلخراش موتورسیکلت در پل فردیس کرج به بیمارستان منتقل شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

عبدالملکی بیان کرد: «مصطفی پیران» بسیجی ۱۸ ساله شامگاه روز ۱۳ فروردین در جایی که مشغول کنترل و غربالگری خودروهای عبوری در محدوده پل فردیس بود، بر اثر حادثه دلخراش تصادف با موتورسیکلت دچار خونریزی شدید داخلی شد و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات به فیض شهادت نائل آمد.

وی با بیان اینکه بسیجیان سلحشور از همان روهای نخست شیوع ویروس کرونا با جان و دل به میدان محافظت از سلامت مردم آمده‌اند، افزود: ضدعفونی کردن و گندزدایی معابر و اماکن مختلف،‌ حضور در واحدهای درمانی برای کمک، تهیه و توزیع لوازم پیشگیرانه از جمله ماسک و لباس کادر درمانی و همچنین کنترل ورودی‌ها و غربالگری سرنشینان خودروها از جمله اقدامات بسیجیان البرزی برای کمک به ستاد مبارزه با کرونا بوده است.

روابط عمومی سپاه استان البرز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نظر به بررسی و تأئید به عمل آمده برادر بسیجی مصطفی پیران مفتخر به کسب عنوان شهید مدافع سلامت شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری