کد خبر:4940
پ

بزرگترین مرکز نگهداری و تعمیر موتور هواپیما در فرودگاه پیام راه اندازی می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در جریان بازدید مدیرعامل گروه صنعتی مپنا از این منطقه گفت: با توجه به قابلیت های ویژه مپنا در بخش تعمیر موتور هواپیما و مجوز و سابقه هایی که در این زمینه دارد و اینکه از […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در جریان بازدید مدیرعامل گروه صنعتی مپنا از این منطقه گفت: با توجه به قابلیت های ویژه مپنا در بخش تعمیر موتور هواپیما و مجوز و سابقه هایی که در این زمینه دارد و اینکه از نظر تامین و تعمیر این قطعات در تحریم هستیم، با سرمایه گذاری مشترک گروه صنعتی مپنا و منطقه پیام، بزرگترین مرکز نگهداری و تعمیر موتور هواپیما (MRO) در پیام راه اندازی می شود.

وی افزود: تولید مایحتاج الکترونیکی از جمله باطری و انجام فعالیت های بین المللی در منطقه پیام از دیگر برنامه هایی است که در برنامه های همکاری منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با شرکت مپنا خواهد بود. همچنین در زمینه تولید برق با هدف مرتفع ساختن مشکل سرمایه گذارانی که نیاز به برق بیشتری برای توسعه فعالیت های خود دارند ظرفیت تامین برق در منطقه ویژه پیام از طریق شرکت مپنا چند برابر می شود.

ثناگو مطلق بیان کرد: مجموعه مپنا به عنوان بزرگترین شرکت در کشور در زمینه داخلی و بین المللی و در بخش های متنوع از جمله تولید برق، خدمات پشتیبانی نیروگاه، صنعت هوانوردی و تعمیرات موتور هواپیما پشتوانه و فعالیت های خوبی دارد. با توجه به فعالیت های مناسب مپنا در بخش آی.سی.تی به عنوان پروتکل پیام برای توسعه، این شرکت آماده سرمایه گذاری در این بخش و تولید سخت افزاری و نرم افزارهای وابسته به آن، در منطقه ویژه اقتصادی است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اظهار کرد: با توجه به همراهی و همکاری پیام به عنوان منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاهی در دو زمینه هوانوردی و مسائل اقتصادی این امکان فراهم شده و مذاکراتی نیز صورت گرفته که طی هفته های آینده منجر به انعقاد تفاهم نامه مشترک می شود. فعالیت و خدمات مپنا در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با رعایت الزامات زیست محیطی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری