کد خبر:5637
پ

برگزاری مسابقه کتابخوانی در کانون پرورش فکری البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با همکاری  شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان، مسابقه کتابخوانی ویژه روز دانش‌آموز را همزمان با ایام هفته ملی کودک برگزار می‌کند. کتاب «نیمکت‌های پاییزی»، تالیف «حمیدرضا شاه آبادی» برای مسابقه‌ روز دانش‌آموز انتخاب […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با همکاری  شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان، مسابقه کتابخوانی ویژه روز دانش‌آموز را همزمان با ایام هفته ملی کودک برگزار می‌کند.

کتاب «نیمکت‌های پاییزی»، تالیف «حمیدرضا شاه آبادی» برای مسابقه‌ روز دانش‌آموز انتخاب شده است. این کتاب از مجموعه کتاب های «روزهای خدا » و از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در ۳۲ صفحه مخاطبان را با یوم‌الله ۱۳ آبان و علت نام‌گذاری این روز به عنوان روز دانش‌آموز آشنا می‌کند.

این  کتاب در کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز موجود است اما با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، علاقه‌مندان نوجوان از گروه سنی ۱۲ سال به بالا تا پایان مقطع متوسطه دوم می توانند با مراجعه به لینک زیر فایل کتاب را دریافت کرده و مطالعه کنند.

کتاب نیمکت های پاییزی

فایل صوتی بخشی از کتاب 

سوالات این مسابقه کتابخوانی یک هفته قبل از روز دانش‌آموز در پایگاه کانون مجازی استان البرز به آدرس alborz.kpf.ir قرار خواهد گرفت و علاقه‌مندان می‌توانند با پاسخ به این سوالات در مسابقه شرکت کنند. مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان روز دانش‌آموز یعنی ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۹، خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره ۰۲۶۳۲۸۲۸۰۸۲ روابط عمومی کانون البرز تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری