کد خبر:4659
پ

برخورد جهاد کشاورزی با زمین خواران/آزادسازی ۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی ماهدشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اسماعیل صارمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از افزایش مقابله با ساخت وسازهای غیرمجاز در کلانشهر کرج خبر داد و گفت: این برخوردها هشدار به زمین خواران و تشویق آنهایی است که به قانون احترام می گذارند. اراضی کشاورزی بستر تولید هستند و امنیت غذایی مردم از این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اسماعیل صارمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از افزایش مقابله با ساخت وسازهای غیرمجاز در کلانشهر کرج خبر داد و گفت: این برخوردها هشدار به زمین خواران و تشویق آنهایی است که به قانون احترام می گذارند. اراضی کشاورزی بستر تولید هستند و امنیت غذایی مردم از این بستر تامین می شود.

وی از اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی در ماهدشت خبرداد و بیان کرد: براساس پیگیری های مستمر این مدیریت از طریق سامانه ۱۳۱ و باحکم مرجع قضایی در ماهدشت خیابان خدایارخان ۲، ۴۳ مورد تغییر کاربری غیرمجاز از قبیل دیوار کشی، بنا، فونداسیون و محوطه سازی تخریب و قریب به ۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

صارمی حفاظت از اراضی کشاورزی را وظیفه همگانی دانست و افزود: این امر صرفا بر عهده دستگاه ها و ادارات نیست و لازم است شهروندان نیز ضمن آگاهی از ضرورت حفظ کاربری اراضی در این راه با جهاد کشاورزی همکاری کنند و از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی را در حفظ و حراست از باغات و زمین های کشاورزی همراهی کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری