کد خبر:4926
پ

برخورد جدی پلیس با دوردور خودروها در کرج/سه نفر دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی تماس های متعدد شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی و شکایت از تردد بدون هدف تعدادی خودروی گران قیمت با سرعت زیاد در مناطق عظیمیه، گوهردشت و مهرشهر که موجب سلب آسایش ساکنان آن مناطق شده بود، […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی تماس های متعدد شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی و شکایت از تردد بدون هدف تعدادی خودروی گران قیمت با سرعت زیاد در مناطق عظیمیه، گوهردشت و مهرشهر که موجب سلب آسایش ساکنان آن مناطق شده بود، برخورد با این خودروها در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اجرای طرح برخورد با دور دور خودروهای لوکس افزود: در این طرح که طی دو روز در کرج به اجرا گذاشته شد، به ۲۹۷ خودرو و واحد صنفی تذکر داده شد. سه نفر در این رابطه دستگیر و ۱۴ خودرو و موتورسیکلت که به تذکرات پلیس توجهی نکرده بودند نیز توقیف شدند. با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا در استان البرز، در هفته های آتی برخورد با دور دور خودروهای گران قیمت با قوت بیشتری صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری