کد خبر:4000
پ

باغ رنجی ها به بوستان عمومی تبدیل می شود

مرتضی جلالیان، مدیر منطقه دو شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: به منظور حفظ و حراست از باغ های قدیمی منطقه، باغ رنجی ها با مساحتی بیش از هفت هزار مترمربع تملک و به بوستان عمومی برای استفاده شهروندان تبدیل خواهد شد. وی با اشاره به اینکه تحقق […]

مرتضی جلالیان، مدیر منطقه دو شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: به منظور حفظ و حراست از باغ های قدیمی منطقه، باغ رنجی ها با مساحتی بیش از هفت هزار مترمربع تملک و به بوستان عمومی برای استفاده شهروندان تبدیل خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه تحقق درخواست شهروندان همواره از اولویت های ما در سطح منطقه بوده است، افزود: تبدیل باغ رنجی ها به بوستان نمونه ای از تحقق خواسته اهالی محل است.
جلالیان با بیان اینکه برخی درختان این باغ ۲۰ ساله هستند، افزود: تلاش کردیم جهت ارتقای سرانه فضای سبز و توسعه کمی و کیفی در منطقه عملیات اجرایی هشتمین بوستان طی دو سال گذشته آغاز شود و مطالعاتی نیز برای تبدیل به باغ ایرانی در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه حفظ و حراست از باغ های شهری از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است، مطرح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال گذشته  هفت بوستان احداث شده تا با اضافه شدن آن ها، سرانه فضای سبز شهروندان منطقه افزایش یابد.
مدیر منطقه دو شهرداری کرج عنوان کرد: فضاهای سبز جدیدی در قالب بوستان های شهری با کاربری های تخصصی و عمومی در دست اجرا هستند که تا پایان سال به بهره برداری می رسند و در اختیار شهروندان قرار می گیرند.
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری