کد خبر:5110
پ

بازسازی شبکه توزیع آب روستای تکیه سپهسالار و نسا/۱۵ انشعاب غیرمجاز جمع آوری شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اصغر جعفری نسب، رئیس اداره آب و فاضلاب آسارا از انجام ۴۴ مورد تعمیر خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در روستاهای تکیه سپهسالار و نسای شهرستان کرج طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: با تعمیرات و بازسازی‌های انجام‌شده در خطوط انتقال و شبکه‌های توزیع […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اصغر جعفری نسب، رئیس اداره آب و فاضلاب آسارا از انجام ۴۴ مورد تعمیر خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در روستاهای تکیه سپهسالار و نسای شهرستان کرج طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: با تعمیرات و بازسازی‌های انجام‌شده در خطوط انتقال و شبکه‌های توزیع ضمن جلوگیری از هدررفت آب کیفیت و کمیت آب شرب روستاهای مذکور بهبود یافت.

وی افزود: نصب دینام و شیر، تعمیر پمپ و جوشکاری منبع نیز از دیگر اقداماتی است که در راستای بهبود کیفیت و کمیت آب شرب این دو روستاه طی یک ماه گذشته انجام شده است. طی این مدت در سطح این دو روستا تعداد ۱۵ انشعاب غیرمجاز جمع‌آوری شده است.

جعفری نسب اظهار کرد: واحد امور مشترکین به صورت مستمر و مداوم و با رعایت قوانین و مقررات در راستای تشکیل پرونده برای مشترکین غیرمجاز و جمع‌آوری آن‌ها اقدام و در صورت لزوم توسط مراجع قضایی و با همکاری مامورین نیروی انتظامی اخطاریه صادر می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری