کد خبر:3485
پ

بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان البرز از کشیک دادسرای کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز در سیزدهمین روز از بهار به صورت سرزده و از پیش اعلام نشده با حضور در کشیک دادسرای کرج از بخش های مختلف آن بازدید کرد و در جریان نحوه ارائه خدمات قضایی قرار گرفت. فرید نجف نیا معاون فرهنگی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز در سیزدهمین روز از بهار به صورت سرزده و از پیش اعلام نشده با حضور در کشیک دادسرای کرج از بخش های مختلف آن بازدید کرد و در جریان نحوه ارائه خدمات قضایی قرار گرفت.

فرید نجف نیا معاون فرهنگی دادگستری استان البرز، رئیس کل دادگستری استان را در این بازدید همراهی می کرد. فاضلی هریکندی علاوه بر گفت و گو با کارکنان قضایی و اداری که در ایام تعطیلات رسمی مشغول ارائه خدمات قضایی هستند با تعدادی از مراجعان و افراد بازداشت شده نیز به گفت و گو پرداخت.

کشیک قضایی در تمام دادگستری ها و دادسراهای استان البرز به منظور تأمین امنیت و دریافت شکایات فوری و ضروری مراجعان و گزارش ضابطان دادگستری در ساعات غیراداری و ایام تعطیلات رسمی دایر است تا خدمات رسانی قضایی به مردم استان بدون وقفه ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری