کد خبر:4806
پ

بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از مجتمع فجر کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رئیس کل دادگستری استان البرز در دومین روز از هفته قوه قضائیه با حضور در مجتمع ناحیه ۲ (فجر) از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد. محمد آقایاری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج و سرپرست مجتمع فجر در این بازدید گزارشی از روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی را […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رئیس کل دادگستری استان البرز در دومین روز از هفته قوه قضائیه با حضور در مجتمع ناحیه ۲ (فجر) از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

محمد آقایاری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج و سرپرست مجتمع فجر در این بازدید گزارشی از روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی را ارائه و عالی‌ترین مقام قضایی استان نیز دستوراتی را در خصوص نحوه بهبود امورات و افزایش اطلاع‌رسانی به منظور دریافت خدمات غیرحضوری توسط مراجعان صادر کرد. گفت و گو با کارکنان قضایی و اداری و بررسی مشکلات آن‌ها و اختصاص زمان برای گفت‌وگوی رودرو با مراجعان از بخش‌های دیگر این بازدید سه ساعته بود.

حسین فاضلی هریکندی در این بازدید از افزایش بازدیدهای سرزده در سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به تجربه موفق بازدیدهای سرزده و مستمر که سال گذشته صورت گرفت و به صورت میانگین از هر مجتمع قضایی استان دو تا سه بار بازدید داشتیم امسال نیز این بازدیدها در سطوح مختلف ادامه خواهد داشت.

رئیس دادگستری استان البرز افزود: امروز دادستان عمومی و انقلاب کرج و رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرج و تمام روسای دادگستری و دادستان‌های استان البرز فرصتی را برای بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه خود و گفت و گو با کارکنان قضایی و اداری و مراجعان اختصاص خواهند داد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری