کد خبر:4746
پ

ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان مهمترین هدف راه اندازی مرکز نیکوکاری فرودگاه پیام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگومطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ظهر امروز در آئین افتتاحیه یکصد و شصت و پنجمین مرکز نیکوکاری استان البرز در فرودگاه پیام اشتغال پایدار و مستمر برای نسل جوان به خصوص افراد نیازمند و تحت پوشش نهادهای حمایتی را مهم ترین هدف […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگومطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ظهر امروز در آئین افتتاحیه یکصد و شصت و پنجمین مرکز نیکوکاری استان البرز در فرودگاه پیام اشتغال پایدار و مستمر برای نسل جوان به خصوص افراد نیازمند و تحت پوشش نهادهای حمایتی را مهم ترین هدف راه اندازی این مرکز نیکوکاری برشمرد و گفت: در این راستا می توان افراد نیازمند و جویای کار بیشتری را شناسایی کرد و با به کارگیری آن ها گامی در جهت حل مشکلات صنایع مستقر در منطقه اقتصادی پیام برداشت.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف راه اندازی مرکز نیکوکاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، حمایت از بیماری های خاص و صعب العلاج با توجه به هزینه بر بودن آنها است که به همت خیرین و ظرفیت های منطقه به دنبال کاهش دغدغه های این بیماران و خانواده های آن ها هستیم. کمک رسانی معیشتی، تامین مایحتاج زندگی و جهیزیه نوعروسان نیز از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز نیکوکاری در راستای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مردم و نیازمندان است.

ثناگومطلق بیان کرد: در مجموع منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در کنار تمام رسالت های ذاتی و اصلی خود به دنبال این است که با بهره گیری از ظرفیت های خود هر چه بیشتر در مسیر توسعه استان البرز، ایجاد اشتغال پایدار و کارآفرینی گام بردارد. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری جهش تولید نامگذاری شده است، این هدف و انگیزه در مجموعه وجود دارد که گام های اساسی و بزرگ تری برای تحقق هر چه بیشتر و بهتر این شعار بردارد.

محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز نیز در این مراسم گفت: کمک به ایتام و افراد مبتلا به بیماری های خاص، کمک به تامین معاش خانواده های محروم و از همه مهم تر تامین فرصت های شغلی برای جوانان و خانواده های محروم از جمله اهدافی هستند که در مرکز نیکوکاری پیام دنبال می شوند. این مرکز درصدد است به زنجیره مراکز نیکوکاری استان بپیوندد و به عنوان یک شبکه مستمر فارغ از بروکراسی های رایج در خدمت مردم باشد. با استقبال خیرین و نیکوکاران و همت مجموعه ها این اهداف به زودی به نتیجه مثبت خواهد رسید.

در انتهای این مراسم ۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند استان البرز توزیع شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری