کد خبر:2416
پ

اولین رویداد کارآفرینی چاره‌جو در کرج برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اولین رویداد کارآفرینی چاره جو با هدف رفع نیازهای فناورانه شرکت توزیع نیروی برق توسط پارک علم و فناوری البرز برگزار می شود. بهینه سازی پرداخت های مشترکین، بهبود وصول مطالبات، هوشمندسازی پرداخت ها و فرهنگ سازی پرداخت از جمله محورهای این رویداد هستند. در این رویداد کارآفرینی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اولین رویداد کارآفرینی چاره جو با هدف رفع نیازهای فناورانه شرکت توزیع نیروی برق توسط پارک علم و فناوری البرز برگزار می شود. بهینه سازی پرداخت های مشترکین، بهبود وصول مطالبات، هوشمندسازی پرداخت ها و فرهنگ سازی پرداخت از جمله محورهای این رویداد هستند.

در این رویداد کارآفرینی عطاءالله ربانی، رئیس پارک علم و فناوری البرز، بهنام بیات مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز و سودابه رادفر مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز در قالب پنل گفت و گو شرکت خواهند کرد و به پرسش ها و موضوعات مشترک در حوزه کارآفرینی خواهند پرداخت.

این رویداد کارآفرینی با همکاری و مشارکت پارک علم و فناوری البرز و شرکت توزیع نیروی برق استان البرز پنج شنبه اول اسفند ماه در محل شرکت توزیع برق استان البرز در کرج برگزار می شود. نفرات برتر از جوایز نقدی و حمایتی ویژه ای برخوردار می شوند.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد برای ثبت نام رایگان به لینک https://evnd.co/TLwm3 مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۵۶۴۵۹۸۳ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری